Ham maddenin sanata dönüştüğü yere hoşgeldiniz!

22 yıllık tecrübemizle her zaman yanınızdayız

Maya Plastik Hakkında

1998 yılında kurulan Maya Plastik, Beylikdüzü OSB’de 3 büyük fabrikası ile Maya-1 (5.000 m²), Maya-2 (4.000 m²) ve Maya-3 (7.000 m²) olmak üzere toplam 16.000 metrekare alana sahip tesislerinde en ileri teknolojiyle plastik ambalaj malzemeleri üretmektedir.

Yüksek üretim kapasitesiyle, perakende, hijyen, kargo, e-ticaret, tekstil, gıda, ve kimya gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluslaramüsteri odaklı çözümler sunmaktadır. Maya ürün gamı içerisinde; kargo zarfları, güvenlik bantlı ve seri numaralı kargo posetleri, laminasyonlu ürünler, doga dostu ürünler, takviyeli, elgeçme, kulplu alısveriş posetleri, gıda ambalajları, tavuk ve ekmek posetleri, temizlik ürünleri ambalajları, ıslak mendil ambalajları, bebek&hasta bezi ambalajları, detarjan ambalajları, shrink rulolar, endüstriyel ürünler yer almaktadır.

 

Maya Plastik, Türkiye’nin ilk kargo poseti ve güvenlik zarfı üreticisi olarak AR-GE, inovasyon ve yeni yatırımlarına hızla devam etmektedir.

 

Maya Plastik sınırlarını, insana ve çevreye saygı, yüksek üretim kalitesi, ileri teknoloji, verimlilik, zamanında teslimat ve sürdürülebilirlik çizer. Dinamik organizasyon yapısıyla esnek imalat yöntemini benimseyerek maksimum müsteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Politikamız

Politikamız

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

22 yıllık tecrübe

İlklerin üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz

Türkiye’nin ilk kargo poşetini ve güvenlikli zarflarını üreten şirketin Maya Plastik olduğunu biliyor muydunuz?

Maya Plastik – 1

5000 m² üretim alanı

Maya Plastik – 2

4.000 m² üretim alanı

Maya Plastik – 3

7.000 m² üretim alanı