Üretim ve Teknoloji

Üretim ve Teknolojimiz

  • 7-24 üretim kabiliyetiEn son teknolojiye sahip Maya üretim platformu, 24 saat üretim prensibiyle en yüksek verimle çalışmaktadır. Küresel koşulların bilinciyle her proje için beklentilere uygun, müşteri odaklı üretim çözümleri sunmaktadır.
  • Yüksek kalite standardıMaya Plastik olarak son teknoloji üretim tesislerimiz ve sertifikalarımız ile, en üst düzey beklentilerde üretim yapmak bizim için standarttır.
  • Güvenli ve çevreci üretimMaya Plastik olarak işlediğimiz tüm ürünler için doğaya zarar vermeyen sağlıklı hammadde kullanırız. Personelimizin ve müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önemlidir.

Türkiye’nin ilk kargo poşet ve güvenlik zarfı üreticisi olan Maya Plastik; AR-GE, inovasyon ve yeni yatırımlarıyla sektörünün yeniliklerini müşterileriyle buluşturmakta, plastik ambalaj malzemelerini en ileri teknolojiyle uluslararası standartlarda üretmektedir.

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu 3 fabrikası ve toplam 16.000 metrekare üretim alanında, yüksek teknoloji cihazları ile müşterilerine hizmet veren Maya Plastik, aylık ortalama 150 ton plastiği geri dönüştürerek doğayı ciddi bir plastik atığından kurtarmaktadır. Bu sayede ekonomiye de ciddi bir katma değer sağlanmaktadır. 

Büyük ürün çeşitliliği ve son teknoloji baskı, kesim, laminasyon ve ekstrüzyon makinaları ile tüm müşterilerine 1998’den bu yana hizmet vermeye devam etmektedir.

Kargo ve diğer ambalaj ürünlerimiz için tıklayın
E-Ticaret ve diğer ambalaj ürünleri için tıklayın
Gıda ve diğer ambalaj ürünleri için tıklayın
Tekstil ve diğer ambalaj ürünleri için tıklayın
Bebek bezleri ve diğer ambalajlar için tıklayın
Deterjan ve diğer ambalaj çeşitleri için tıklayın